• Your Language:

HAKKIMIZDA!

AKOFIT ŞİRKETİ
2010'DAN BERİ

AKOFIT şirketi, başlangıçta sadece Milad Rezaei'nin koçluğu altında, 1390 yılında fitness alanındaki faaliyetlerine başlamıştır. Birkaç yıl sonra, güçlü bir ekip oluşturulması ve çeşitli departmanlardaki profesyonellerin eklenmesiyle, egzersiz ve diyet planlarını içeren özel fitness paketleri tasarlayarak çalışmalarına çevrimiçi olarak devam etti ve hizmet vermekten gurur duydu.

Milad Takımları ile yapılan her çalışma kursu, başvuru sahibinin amacına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. En kısa süre 45 gün sürer ve bu süre zarfında eğitmenlerimiz, arzu edilen nihai varış noktasına ulaşmak için değerli müşterilerimize adım adım özel destek altında eşlik eder.

Her çalışma süresi başvuru sahibinin amacına göre değişir

Akofit, bir kişinin ideal stiline ulaşması için ihtiyaç duyduğu her şeyi, dünyadaki en son yöntemleri kullanarak, sizın için sıra dışı paketler halinde sunar.

1. Akofit, sızın tarafından gönderilen fotoğrafları, her kişinin kişisel bilgilerine ve iskelet durumuna göre analiz ederek, programların doğru bir şekilde tasarlanması için her kişinin fiziksel özelliklerini, anatomik özelliklerini ve güçlü ve zayıf yönlerini doğru bir şekilde anlamıştır. ve ayrıca istenirse ekip doktoru tarafından sızın testleri ve klinik geçmişi kontrol edilecektir.

2. Antrenman programları profesyonel olarak her kişinin amacına göre (boyut ve kilo artışı, yağ yakma ve şekil verme vb.) ve o kişinin durumuna göre dünyadaki en son antrenman yöntemleri kullanılarak tasarlanır. . Ayrıca Akofit tarafından hazırlanan eğitim videoları siz değerli müşterilerimizin eğitimlerini en kaliteli şekilde gerçekleştirmeleri için sağlanacaktır.

3. Fiziksel durumunuza ve amacınıza bağlı olarak, her kişi için özel olarak tüm makro besinlerin uygun bir aralığı ile etkili ve bilimsel diyet planları tasarlanmıştır.

4. Koçun takdirine ve isteğinize bağlı olarak, her kişinin amacına uygun olarak bir takviye, vitamin ve mineral programı tasarlanacak ve sunulacaktır.

En kısa süre kırk beş gün sürer ve özel destek süresi boyunca, ve her biri, istenen nihai varış noktasına ulaşmak için ona adım adım eşlik eder.

Sporu ve beslenmeyi her başvuru sahibi için daha rahat, ilkeli ve keyifli hale getirmek için, profesyonel olarak kaydedilmiş paketlerdeki spor hareketlerinin bir videosu, takım sporcusu ve takım koçu tarafından her sporcuya gönderilecektir.

Her sporcudan günlük rapor almak, başvuru sahibini ve Akofıtin sevgili üyesini asla motivasyonunu kaybettirecek ve ideal bedenini ve adım adım ilerleyebilecektir.

AKOFIT, sağlığın zirvesi demektir
AKOFIT'te başarınızı görmeye ve kutlamaya istekli bir ekip var

AKOFIT

Genel kurallar
Milad Rezaei

  • Uygulama
  • Genel olarak, profesyoneller için yüksek yoğunluklu, yüksek hacimli haftalık antrenmanlara inanıyorum, ancak tüm yıl boyunca değil ve bu insanlar için tasarladığım mezo döngüleri ve farklı antrenman sistemlerinin kullanımı göz önüne alındığında, her zaman antrenman çeşitliliği ilkesini deniyorum.

  • Beslenme
  • Genel olarak, üç makro besinle ilgili görüşüm, bu makro besinlerin hiçbirinin herhangi bir diyet altında elimine edilmemesi gerektiğidir.

  • Takviyeler
  • Bence doğru takviye, sporcuya doğru bir şekilde verilirse, beslenme eksikliklerini telafi etmek, hipertrofiyi iyileştirmek, etkinliği ve sonucu hızlandırmak gibi muazzam faydalar sağlayabilir.

devamını oku