Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/aglyvfxz/public_html/turkey/service-details.php:2) in /home/aglyvfxz/public_html/db_class.php on line 4

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/aglyvfxz/public_html/turkey/service-details.php:2) in /home/aglyvfxz/public_html/db_class.php on line 4
AKOFIT
  • Your Language:

Our Gallery

Milad Rezaei
AKOFIT

Akofit Sports Company'nin yöneticisi ve kurucusu Milad Rezaei, yedi yaşında çocukken spor yapmaya başladı. Ergenlik ve gençlik yıllarında karate, futbol, ​​güreş gibi sporları şampiyonluk seviyesine taşımış ve son olarak 18 yaşında profesyonel olarak vücut geliştirme çalışmalarına başlamıştır. 23 yaşında, fizik alanında resmi vücut geliştirme yarışmalarına katılma konusundaki ilk deneyiminde, Mazandaran yarışmalarında son fizik kategorisinde gümüş madalya kazandı.

Akademi Eğitimi
Milad Rezaei, spor psikolojisi odaklı klinik psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahiptir ve çalışmaları sırasında egzersizin ruh sağlığı üzerindeki etkilerine odaklanan iki makale yayınlamıştır.
2011'den beri koçluğu ciddiye aldı ve İran Vücut Geliştirme ve Vücut Geliştirme Federasyonu'nun çeşitli derecelerini geçti ve nihayet 2017'de Dünya Federasyonu Başkanı Bay Rafael Santonja'nın huzurunda Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu'ndan uluslararası koçluk derecesi aldı.
2018 yılında Horizon Fitness Oman'da (Orta Doğu'nun en büyük spor şirketi) antrenman yapmak için Umman'a gitti ve resmi olarak orada koçluğa devam etti.

Uluslararası koçluk nitelikleri:
Uluslararası Koçluk ve Fitness REP'leri Dubai Resmi Sertifikası (BAE, Katar, Umman, Kuveyt ve Bahreyn'de vücut geliştirme koçluğu için en geçerli sertifika) 2019'da (Dubai, BAE).
• 2017 yılında Uluslararası Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu'nun (IFBB) resmi koçluk sertifikası, Dünya Federasyonu Başkanı (Tahran, İran) Bay Rafael Santonja'nın katılımıyla.
• 2017 yılında Uluslararası Vücut Geliştirme Federasyonu'nun (IFBB) Uluslararası Koçluk Sertifikası (Tiflis, Gürcistan).
• 2018 yılında İstanbul yedıtepe Spor Hekimliği Üniversitesi ile işbirliği içinde Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu'ndan vücut geliştirme koçluğu sertifikası (İstanbul, Türkiye).
• 2018'de Dünya Federasyonu Başkan Yardımcısı Bay Paul Philborn'un katılımıyla Uluslararası Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu'nun (IFBB) resmi koçluk sertifikası (Tahran, İran ).
• 2018'de Tahran Üniversitesi ile işbirliği içinde Avrupa Akademisi'nden fitness koçluğu ve fitness hakemliği derecesi (Tahran, İran).

Milad Rezaei ayrıca vücut kondisyonunun düzeltilmesi, hamilelik sırasında egzersiz, fiziksel uygunluk fonksiyonu, takviyeler ve beslenme, beslenme ve kilo yönetimi gibi çeşitli konularla ilgili elliden fazla eğitimsel ve bilimsel seminere katılmıştır.

Milad Rezaei bu yıllarda farklı ülkelerden birçok öğrenci ile antrenör olarak iş birliği yapmış, sağlık ve fitness alanında birçok insanı ideal hedeflerine ve tarzına yönlendirmiştir.

Müsabakalar bölümünde de, hem yurtiçi müsabakalarda hem de yabancı müsabakalarda, farklı şampiyonluk unvanları ile birçok şampiyona (genelde amatör seviyeden başlayarak şampiyonaya giriş) antrenörlük tecrübesine sahiptir.

Ayrıca, online koçluk alanında profesyonel olarak Milad Rezaei tarafından yönetilen Akofit Company, özel paketler tasarlama (eğitim ve diyet planları) alanında deneyimli ve profesyonel bir ekip kullanarak, şu anda başvuru sahiplerine hizmet vermektedir.