Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/aglyvfxz/public_html/persian/service-details.php:2) in /home/aglyvfxz/public_html/db_class.php on line 4

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/aglyvfxz/public_html/persian/service-details.php:2) in /home/aglyvfxz/public_html/db_class.php on line 4
AKOFIT
  • Your Language:

گالری ما

میلاد رضایی
مدیر و موسس آکوفیت

میلاد رضایی مدیر و موسس کمپانی ورزشی آکوفیت ، ورزش را در دوران کودکی و از سن 7 سالگی آغاز کرد. در دوره های نوجوانی و جوانی ، ورزش هایی همچون کاراته ، کشتی و فوتبال را تا سطوح قهرمانی دنبال کرد ، در نهایت در سن 18 سالگی، ورزش بدنسازی را به شکل حرفه ای آغاز کرد و در ۲۳ سالگی، ‌در اولین تجربه شرکت در مسابقات رسمی بدنسازی در رشته فیزیک در مسابقات مازندران مدال نقره دسته آخر فیزیک را کسب کرد .

تحصیلات آکادمیک:
میلاد رضایی دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی با گرایش sport psychology یا روانشناسی ورزشی است و در دوران تحصیل خود ، دو مقاله با محوریت اثرات ورزش بر سلامت روان را ‌منتشر کرده است.
وی مربی گری را از سال 2011 به شکل جدی در پیش گرفت و مدارج مختلف فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران را طی کرد و در نهایت مدرک مربی گری بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی و فیتنس را با حضور ریاست فدراسیون جهانی آقای رافائل سانتونجا در سال 2017 دریافت کرد .
در سال 2018، به منظور مربی گری در کمپانی ورزشی Horizon Fitness Oman (بزرگ ترین کمپانی ورزشی خاور میانه)، راهی کشور عمان شد و در آنجا به طور رسمی مربی گری را در این کشور ادامه داد.

مدارک مربیگری بین المللی :
مدرک رسمی مربی گری بین المللی بدنسازی و فیتنس REPs Dubai (معتبر ترین مدرک برای مربی گری بدنسازی در کشورهای امارات ، قطر ، عمان ،کویت و بحرین) در سال 2019 (دوبی، امارات متحده عربی).
مدرک رسمی مربی گری بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی و فیتنس (IFBB) در سال 2017 با حضور آقای رافائل سانتونجا ریاست فدراسیون جهانی (تهران ، ایران) .
مدرک مسترکلاس مربی گری بین المللی فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) در سال 2017 (تفلیس، گرجستان).
• مدرک مربی گری بدنسازی فدراسیون پرورش اندام ترکیه با همکاری دانشگاه پزشکی ورزشی یدیتپه استانبول در سال 2018 (استانبول، ترکیه).
مدرک رسمی مربی گری بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی و فیتنس (IFBB) با حضور آقای پاول فیلبورن نایب رئیس فدراسیون جهانی در سال 2018 (تهران ، ایران ).
• مدرک مربی گری و داوری فیتنس از Europe Academy با همکاری دانشگاه تهران در سال 2018 (تهران ، ایران ).

میلاد رضایی همچنین در بالغ بر پنجاه سمینار آموزشی و علمی در ارتباط با موضوعات مختلفی نظیر ، تغذیه و‌مکمل های ورزشی ، حرکات اصلاحی پیشرفته ، آناتومی کاربردی ، روش های نوین طراحی تمرین در مدیریت وزن ، ارزیابی و اصلاح وضعیت بدن، ورزش در زمان بارداری، طراحی سیستم های نوین تمرینی ، حرکت شناسی پیشرفته ، تغذیه و مدیریت وزن و ... شرکت کرده است.

میلاد رضایی طی این سال ها با بیش از ده هزار شاگرد از کشورهای مختلف به عنوان مربی همکاری داشته و در بخش سلامتی و‌ تناسب اندام، افراد زیادی را به اهداف و استایل ایده آل شان رسانده است.

همچنین در بخش مسابقات نیز، تجربه ی مربی گری برای قهرمانان زیادی (عموما پذیرش از ابتدا در سطح اماتور تا رسیدن به قهرمانی) ، چه در مسابقات داخل کشور و چه در رقابت های برون مرزی، توام با عناوین مختلف قهرمانی را داشته است.

همچنین کمپانی آکوفیت با مدیریت میلاد رضایی به صورت حرفه ای در زمینه ی مربی گری آنلاین با بهره گیری از یک تیم مجرب و حرفه ای در حیطه طراحی پکیج های تخصصی (پلن های تمرینی و رژیم غذایی ) در حال حاضر خدمات خود را به افراد متقاضی در سراسر جهان عرضه می کند.