• Your Language:

درباره ما!

کمپانی آکوفیت
از سال 1390

کمپانی آکوفیت از سال ۱۳۹۰ فعالیتش را‌ در حیطه ی فیتنس و تناسب اندام ابتدا فقط با مربی‌گری میلاد رضایی به شکل رسمی آغاز کرد. بعد از چند سال با تشکیل یک تیم قوی و اضافه کردن نیروهای حرفه ای در بخش های مختلف، کار خود را به صورت انلاین با طراحی پکیج های تخصصی تناسب اندام شامل پلن های تمرینی و رژیم غذایی ادامه داد و تا به حال افتخار خدمت رسانی به بیش از ده هزار کلاینت عزیز را از سراسر دنیا داشته است.

ما در آکو فیت یک هدف را دنبال می کنیم و آن هدف، گسترش سطح سلامت جسمی و به تبع آن، سلامت روانی افراد جامعه است.

آکوفیت تمامی آنچه را که یک فرد نیاز دارد تا به استایل ایده آلش برسد، با بهره گیری از متد های روز دنیا، در قالب پکیج هایی استثنایی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

1. آکوفیت با آنالیز عکس های ارسالی شما عزیزان، با توجه به اطلاعات شخصی و وضعیت اسکلتی هر فرد، درک مناسبی از خصوصیات بدنی، ویژگی های آناتومیکی و نقاط ضعف و قوت هر فرد را جهت طراحی دقیق برنامه ها به دست آورده و همچنین در صورت تمایل، آزمایشات و شرح حال بالینی شما عزیزان توسط پزشک تیم بررسی می شود.

2.برنامه های تمرینی هر فرد به صورت تخصصی با توجه به هدف (افزایش سایز و وزن، چربی سوزی و فرم دهی و ...) و متناسب با وضعیت آن فرد با بهره گیری از جدید ترین متد های تمرینی روز دنیا طراحی می شود. همچنین ویدئو های آموزشی ای که توسط آکوفیت تهیه و آماده شده است در اختیار کلاینت های گرامی قرار می گیرد تا برنامه های تمرینی خود را با بیشترین کیفیت اجرا کنند.

سه : طراحی دوره های تخصصی بلند مدت و فشرده برای عزیزان در رشته های مختلف ورزشی

3.با توجه به شرایط فیزیکی و هدفتان، برنامه های غذایی موثر و علمی، با ارنج مناسبی از همه ی ماکرونوترینت ها برای هر فرد طراحی می شود.

4.در صورت صلاحدید مربی و تمایل شما، برنامه ی مکمل ها، ویتامین ها و مینرال ها نیز متناسب با هدف هر فرد طراحی و ارائه می شود.

کوتاه ترین دوره چهل و پنج روز زمان لازم دارد و طی دوره، پشتیبان تخصصی هرعزیز قدم به قدم او را همراهی می‌کند تا به مقصد نهایی دلخواهش برسد.

برای هرچه راحت تر و اصولی تر و دلچسب تر شدن ورزش و رژیم برای هر متقاضی ، ویدیوهای آموزشی حرکات ورزشی موجود در پکیج ها، توسط ورزشکار حرفه ای و مربی اصلی مجموعه ضبط شده و برای هر کلاینت ارسال می شود.

دریافت گزارش روزانه از هر ورزشکار موجب می شود که متقاضی و عضو عزیز آکوفیت هیچ روزی از انگیزه و اراده دور نماند و بتواند قدم به قدم مسیر سلامت و اندام ایده آل خودش را طی کند.

آکوفیت یعنی قله ی سلامتی در آکوفیت، یک تیم مشتاق دیدن و جشن گرفتن موفقیت های شماست

خط مشی یا نگاه کلی
میلاد رضایی

  • تمرین
  • به طور کلی، من برای افراد حرفه ای به تمرینات هفتگی پر شدت و با حجم بالا اعتقاد دارم البته نه در تمام طول سال و باتوجه به مزوسیکل هایی که برای این افراد طراحی میکنم و استفاده از سیستم های تمرینی مختلف سعی میکنم همیشه اصل تنوع تمرینی رو برایشان در نظر بگیرم

  • تغذیه
  • به طور کلی درباره ی سه ماکرونوترینت دیدگاه من به این صورت است که به هیچ عنوان نباید هیچ کدوم از این ماکرونوترینت ها تحت عنوان هیچ رژیمی حذف بشوند .

  • مکمل ها
  • به نظر من مکمل مناسب درصورت تجویز درست برای ورزشکار می تواند فواید فوق العاده ای مانند جبران نقایص تغذیه ای ، بهبود هایپرتروفی ، بهبود ریکاوری ، سرعت بخشیدن در اثرگذاری و نتیجه گیری و … را به همراه داشته باشد.

خواندن بیشتر